آموزشگاه دخترانه زبان کره ای الما
اموزش زبان کره ای در تهران تحت مجوز آموزش پرورش مختص دختران با مدیریت بانو صابری- در دو لاین دخترانه و پسرانه ، پیشرو در ارایه خدمات نوین آموزش زبان کره ای در ایران با بهترین اساتید ایرانی کره ای

آموزشی زبان انگلیسی کودکان

آموزش زبان انگلیسی کودکان یکی از دور هایی که پدر و مادرها بدنبال بهترین آموزشگاه ها و اساتید برای کودکان خود هستند . ما در این نوشتار بصورت کامل مطالبی را در این مورد به استحضارتان می رسانیم باشد که همه کودکان سرزمینمان ، در کسب مهارتهای زبان و زندگی پیشرو در جهان باشند .

آموزشی زبان انگلیسی کودکان
آموزشی زبان انگلیسی کودکان

یادگیری روشهای آموزشی زبان انگلیسی کودکان

کودکان در سنین پایین نمی‌توانند برای خودشان روش‌های آموزشی ابداع کنند و به کار گیرند ولی می‌توانند روش‌های ساده را اگر به زبان کودکانه برای آن‌ها گفته شود، یاد بگیرند. کودکان شش هفت ساله خیلی سریع یاد می‌گیرند، ولی توجه به روش‌ها هم اهمیت فراوانی دارد.

آموزش زبان کره ای با تلفظ فارسی

ایجاد انگیزه در کودک

اولین روش یادگیری ایجاد انگیزه در کودک است. برای آن که کودک  انگیزه یادگیری زبان انگلیسی را داشته باشد و احساس مسئولیت کند باید به این باور برسد که برای والدین درس نمی‌خواند بلکه این کار را برای خودش انجام می‌دهد. همچنین کودک باید قادر باشد بین زندگی کنونی خود به‌عنوان یک دانش آموز تا دوران بزرگسالی ارتباط ایجاد کند و از کودکی برنامه یا رویای شغل آینده‌اش را در ذهن پرورش دهد. 

تصویر سازی نقش کلیدی یادگیری مهارت های زبان انگلیسی کودکان

یکی از اصلی‌ترین موارد یادگیری تصویرسازی است. با تصویرسازی می‌توانید ذهن کودکتان را برای مطالب آماده کنید. همچنین می‌توانید برای کودک کلاس اولی از این روش جهت یادگیری درس ریاضی استفاده کنید.

استفاده از تابلو‌های نشانه، ناخودآگاه کودک را تحریک کرده و پتانسیل یادگیری زبان انگلیسی را در او افزایش خواهد داد.

قبل از شروع به یادگیری، مطمئن شوید که تمام وسایل مورد نیاز در دسترس کودک باشد. به مکان مطالعه و یادگیری کودکان در خانه و مدرسه اهمیت زیادی دهید.

هیچ قانونی برای مطالعه‌ی سریع و سخت وجود ندارد. اغلب والدین دوست دارند که سبک یادگیری مورد علاقه خود را به فرزندان تحمیل کنند اما  این عمل بسیار اشتباه است زیرا هر کودکی سبک یادگیری خود را دارد و باید به آن اهمیت داده شود.

آموزش زبان انگليسی کودکان به شيوه ی زبان مادری و محيط طبيعی

اين شيوه بر مبناي شعر – بازي – داستان خواني در محيط ها و موقعيت هاي طبيعي بدون محدوديت زماني توسط والدين ميباشد.
تمامي برنامه ها و بازي ها هدفمند و براساس سن كودك طراحي شده است. كه نه تنها در يادگيري زبان دوم كمك ميكنه بلكه به رشد و تقويت مهارت هاي كودك هم مي افزايد.
در اين روش تيم حرفه اي ما به والدين آموزش كامل و قدم به قدم ميده و والدين با كودك اجرا ميكنند.
اين روش از سن ١٠ ماه تا ٦ سال قابل كاربرد ميباشد. اين سن طلايي بهترين زمان براي شروع زبان دوم ميباشد چرا كه كودك پذيرش زبان به شيوه ي زبان مادري را دارد.

You may also like...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09191371195